SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.

Omnia 'Eye Bowl' Kase 2

10006593

1.395,00 TL (KDV dahil perakende satış fiyatı)
NAZARLIĞIN RENK REFERAN SLARI KULLANILARAK DEKORE EDİLMİŞ BİR MEYVE KÂSESİ. BURADAKİ FİKİR İŞLEVSEL BİR EV NAZARLIĞI YARATMAKTIR .


TOMAS KRAL,
2006 YILINDA ECOLE CANTONALE D’ART DE LAUSANNE (ECAL)’ DAN MEZUN OLDU VE 2008 YILINDA AYNI ALANDA, 2009 YILINDA DA LÜKS TASARIM ALANINDA YÜKSEK LİSANS DERECELERİ ALDI. 2008 YILINDA, KENDİ İSMİNİ TAŞIYAN VE MERKEZİ İSVİÇRE’NİN LOZAN KENTİNDE OLAN BİR ÜRÜN TASARIM STÜDYOSU KURDU.
ENDÜSTRİYEL ÜRETİM VE ARAŞTIRMA BAĞLAMINDA TOMAS KRAL’IN TASARIMA YAKLAŞIMININ AYIRT EDİCİ ÖZELLİĞİ, MALZEMELER VE SÜREÇLER ÜZERİNE ÇOK NET BİR ODAKLANMADIR. TOMAS KRAL, CAM, MANTAR, VE SERAMİK ALANLARINDA AYDINLATMA, MOBİLYA VE AKSESUAR GİBİ ÇOK DEĞİŞİK ÜRÜNLER ÜZERİNDE ÇALIŞIR. TOMAS KRAL, GELENEKLERDEN ESİNLENİR VE OBJELERİNE BEKLENMEDİK FİKİRLER, MİZAH VE TAZELİK AŞILAR. YENİ YARATICI YAKLAŞIMLAR VE BASİT, YARATICI ÇÖZÜMLER ÜRETMEK İÇİN TOMAS KRAL, GENELLİKLE ZANAATKARLARIN VE İMALATÇILARIN ÇALIŞMALARINI VE BİLGİ BİRİKİMLERİNİ GÖZLEMLER VE BUNLARLA FARKLI DENEYLER YAPAR.
TOMAS KRAL PEK ÇOK MÜZEDE VE GALERİDE SERGİLER DÜZENLEMİŞTİR. ÇALIŞMALARIYLA ‘LEİTZ İNOVASYON VE TASARIM ÖDÜLÜ’, 9. ULUSLARARASI BİSİKLET TASARIMI YARIŞMASI’NDA ‘MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ’ VE 2010 YILINDA ‘İSVİÇRE FEDERAL TASARIM ÖDÜLÜ’ DE DAHİL OLMAK ÜZERE PEK ÇOK ÖDÜL ALMIŞTIR.


% 100 el yapımıdır.
Ürünün Menşei : Türkiye


100% El Yapımıdır