SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.

Omnia "Crystal Flowers" Vazo Yeşil

10004660

425,00 TL (KDV dahil perakende satış fiyatı)
Hep çiçeklerle dolu bir vazo... Bu heykelsi dekoratif can çiçek parçalar,son derece geleneksel bir teknik olan Çeşm-İ Bülbül tekniğiyle üretilmiştir.

Tomas Kral 2006 yılında Ecole Cantonale D’art De Lausanne (ECAL)’ dan mezun oldu ve 2008 yılında aynı alanda, 2009 yılında da lüks tasarım alanında yüksek lisans dereceleri aldı. 2008 yılında, kendi ismini taşıyan ve merkezi İsviçre'nin Lozan kentinde olan bir ürün tasarım stüdyosu kurdu.
Endüstriyel üretim ve araştırma bağlamında Tomas Kral’ın tasarıma yaklaşımının ayırt edici özelliği,malzemeler ve süreçler üzerine çok net bir odaklanmadır. Tomas Kral,cam,mantar ve seramik alanlarında aydınlatma,mobilya ve aksesuar gibi çok değişik ürünler üzerinde çalışır. Tomas Kral,geleneklerden esinlenir ve objelerine beklenmedik fikirler,mizah ve tazelik aşılar.Yeni yaratıcı yaklaşımlar ve basit,yaratıcı çözümler üretmek için Tomas Kral,genellikle zanaatkarların ve imalatçıların çalışmalarını ve bilgi birikimlerini gözlemler ve bunlarla farklı deneyler yapar.
Tomas Kral pek çok müzede ve galeride sergiler düzenlemiştir. Çalışmalarıyla ‘Leitz İnovasyon ve Tasarım Ödülü’, 9. Uluslararası Bisiklet Tasarımı Yarışması’nda ‘Mükemmelik Ödülü’ ve 2010 yılında ‘İsviçre Federal Tasarım Ödülü’ de dahil olmak üzere pek çok ödül almıştır.

Yükseklik : 34 cm
Renk/Desen : Yeşil

% 100 el yapımıdır.
Ürünün Menşei : Türkiye


100% El Yapımıdır