SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.

Omnia "Ring Light" 35 cm Turkuaz

10004585

745,00 TL (KDV dahil perakende satış fiyatı)
Tasarımcı bu üründe, su dolu bir havuza su damlatıldığında oluşan halkaları dondurmak istedi. Sonunda, su yüzeyinde oluşan halka desenlerine sahip, oval ve yuvarlak tepsilerden oluşan bir koleksiyon ortaya çıktı.

Tasarımcının ana vizyonu olan 'herkes için anlaşılabilir tasarım', Terkel Skou Steffensen'in insanların gündelik yaşamına hızlı bir şekilde entegre edilmek üzere işlevsel nesneler yaratmasına olanak sağlar.
Terkel Skou Steffensen, aynı zamanda Aalborg Üniversitesi'nde mimari ve tasarım alanında lisans eğitimini de tamamladığı, Danimarka’nin kuzey bölgesinde yer alan Aalborg’da doğdu ve büyüdü. Mezun olduktan sonra Kopenhag’da birkaç yıl çalıştı ve daha sonra Lozan’da yeni tecrübeler edinmeye karar verdi. Ecal Sanat Ve Tasarım Üniversitesi’nden ürün tasarımı alanında yüksek lisans derecesini aldı. Yakın zamanda Terkel Skou Steffensen Endüstriyel Tasarım (TSSID) adı verdiği yeni tasarım stüdyosunu açtı.Tasarımcı malzemenin imkanlarından olabildiğince çok faydalanmaya çalışır. Ona göre bir ürünün niteliğini işlevi belirlemelidir, tersi değil. Anlatım mutlaka yenilikçi olmak zorunda değildir. Tasarımcı klasik tasarımlara ustaca göndermeler yapmayı ve onları kendi bakış açısıyla yeniden yorumlamayı sever. Yeni projeler için ilham bulma sürecinde, Terkel Skou Steffensen tasarım hakkında önyargıları olmayan insanlarla konuşmaktan keyif alır. Ne isterler ve bu onlar için ne anlam ifade eder? Bu sorulara en dürüst cevapları verenler genellikle onlardır.

Çap : 20 cm
Renk/Desen : Turkuaz

% 100 el yapımıdır.
Ürünün Menşei : Türkiye


100% El Yapımıdır