SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.

Cam Kalem Seti 3

10025511

Cam Kalem Seti 3 Cam Kalem Seti 3
4.995,00 TL (KDV dahil perakende satış fiyatı)
CAM KALEM
Cam sanatında geleneksel bir tasarım olan cam kalemler, ilk olarak İtalya’nın Murano şehrinde üretilmeye başlanmıştır. 18. yüzyılda dünyanın birçok ülkesinde yaygın olarak kullanılmıştır. Cam kalem, mürekkebi tutan bükülmüş bir uç ile tasarlanmıştır. Mürekkebe tek daldırılışta, birden fazla cümle yazabilir ve rahat bir yazma deneyimi sunar. Cam kalem, hem sol hem de sağ elini kullananlar için rahat bir tutuşa sahiptir ve mükemmel ağırlıktadır. Kahve, şarap, soğan gibi yüksek pigmentlere sahip yağsız likidler kullanıma uygun olduğundan, eşsiz bir deneyim imkanı sunar.
Cam kalem, el işçiliği ile üretilmiştir ve her bir ürün eşsiz ve özeldir.
Cam Kalem Kullanım Kılavuzu
1. Kalemin ucunu mürekkebe batırın. Kalemin ucuna baktığınızda küçük ama derin oluklar (veya damarlar) fark edeceksiniz. Bu kılcal damarlar yazarken mürekkebi tutar. Fazla mürekkebi, hokka veya mürekkep kabının ağzında nazikçe süzdürün.
3. Hafif bir basınç kullanarak, kağıt üzerinde birkaç uygulama yapın. Dikey yerine açılı yazın. Daha uzun soluklu yazmak için kalemi elinizde döndürebilirsiniz.
4. Yazmayı bitirdiyseniz veya renk değiştiriyorsanız, cam kalemin ucunu suya daldırın veya bir musluk altında mürekkebi nazikçe durulayın. Yeni bir mürekkebe daldırmadan önce kağıt havluyla kurulayın.

Cam Kalem Seti; Cam kalem, cam hokka, kalem standı, mürekkep, bilgi kartı ve kullanım klavuzundan oluşmaktadır.

En : 15,5 cm
Boy : 26,5 cm
Yükseklik : 8,5 cm

Ürünün Menşei : Türkiye