SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.

Omnia "Yağmur"

10006600

205,00 TL (KDV dahil perakende satış fiyatı)

Ürün şu an için stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEMELLERİ 2010 YILINDA MİLANO’DA AYÇA VE MUZAFFER KOÇER TARA FINDAN ATILAN MUCASTUDIO, GEÇEN SÜRE İÇERİSİNDE YERLİ VE YABANCI BİRÇOK MARKA İÇİN KULLANICI ODAKLI VE YENİLİKÇİ ÜRÜNLER TASARLADI.

AYÇA GÜVEN KOÇER, HAYATA VE NESNELERE FARKLI BİR AÇIDAN BAKMA YETENEĞİNİ, 2009 YILINDA ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA PROJELERE YANSITARAK “KABULLENİLMİŞ PROBLEMLERE” AKILCI ÇÖZÜMLER GETİRMİŞ VE MUZAFFER KOÇER İLE BİRLİKTE ULUSAL VE ULUSLARARASI TASARIM YARIŞMALARINDA 30’DAN FAZLA ÖDÜL KAZANMIŞLARDIR. 2010 YILINDA MİLANO’YA YERLEŞTİ VE BURADA JAMES IRVINE TASARIM STÜDYOSUNDA ÇALIŞARAK, MUJI, MURANO, ARTEMIDE GİBİ ÜNLÜ MARKALAR İÇİN ÜRÜNLER TASARLADI.

MUZAFFER KOÇER, ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NDEN 2009 YILINDA MEZUN OLDUKTA SONRA, İMMİB TASARIM YARIŞMASINDA KAZANDIĞI BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ VE EĞİTİM BURSU İLE MİLANO’DA BULUNAN SCUOLA POLITECNICA DI DESIGN’DA TASARIM YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİ ALDI. EĞİTİMİNDEN SONRA, MİLANO’DA ÇALIŞTIĞI SÜRE İÇERİSİNDEN BOSCH, GARDENA, BFT, DORMA GİBİ DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARIN YANI SIRA, MUCASTUDIO OLARAK MEDİKAL, OYUNCAK, KÜÇÜK EV ALETLERİ VE ZÜCCACİYE GİBİ FARKLI BİRÇOK SEKTÖRDEN MARKA İÇİN ÜRÜNLER TASARLADILAR. 2013 YILINDA JCI TARAFINDAN “TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI 10 GENCİ” ARASINDA GÖSTERİLEN KOÇER, MUCASTUDIO OLARAK TASARIM DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.

YAĞMUR DAMLALARININ SU YÜZEYİNDE YARATTIĞI HARELERDEN İLHAMLA TASARLANAN KASE.


% 100 el yapımıdır.
Ürünün Menşei : Türkiye


100% El Yapımıdır