SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.

Omnia "Perpectives"

10020373

795,00 TL (KDV dahil perakende satış fiyatı)
Bu projede tasarımı deneysel bir arayüz olarak kullanmak istedim. Üzerinde farklı desenlerin ve tekniklerin uygulandığı bu çok fonksiyonlu obje, devingen formu sayesinde su ile birleştiğinde büyüleyici yansıma ve ışık kırılmaları yaratıyor; geçmiş ile gelecek arasında adeta bir köprü kurarak her dokunuşta bizlere geleneksel cam sanatlarının farklı perspektiflerini sunuyor.

Tamer Nakışçı, insan, mekan ve obje arasındaki duygusal ve fiziksel iletişimleri sorgulayan çalışmalarında, form, teknoloji ve malzemeyi beklenmedik biçimlerde bir araya getirir.
Tasarım kariyerine 2004 yılında Milano’da Fiat Advanced Design Concept Lab’de başladı. 2005 yılında ‘Nokia 888’ adlı tasarımı ile ilk uluslararası ödülünü kazandı. 2009 yılında Avrupa Birliği tarafından ‘Avrupa’nın 100 Yaratıcı Genç Yeteneği’ Arasında gösterilen Tamer Nakışçı, tasarımlari ile ‘Red Dot’ ve ‘If Design’ ödülleri başta olmak üzere birçok prestijli ödüle layık görüldü.
2015 yılından beri çalışmalarına Londra-İstanbul arasında devam eden Tamer Nakışçı, Wallpaper*, Dwell Magazine gibi birçok yayında; Villa Noailles, Icff Studio, Royal Academy Of Arts gibi önemli platformlarda yer aldı.
Tamer Nakışçı, ürün tasarımından, mekan tasarımı ve enstalasyonlara kadar uzanan projelerine İstanbul merkezli Studio Nakışçı ve Londra merkezli Futureisblank ile devam etmektedir.

Çap : 19 cm
Yükseklik : 25 cm

% 100 el yapımıdır.
Ürünün Menşei : Türkiye


100% El Yapımıdır