SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.

Omnia "Hare" 6'lı Çay Seti

1014862

475,00 TL (KDV dahil perakende satış fiyatı)
ESKİ İLE YENİNİN, DÜN, BUGÜN VE YARININ KAYNAŞMADIĞI BİR DÜNYA HAYAL ETMEK İMKANSIZ. İŞİN GÜZEL TARAFI, BU FARKLI ZAMANLARIN BARINDIRDIĞI TEZATLIKLAR BAZEN BİRBİRLERİNİN VARLIKLARINI DAHA GÖRÜNÜR KILABİLİYOR. GELENEĞİMİZİN AYRILMAZ PARÇASI ÇAY BARDAĞININ FORMUNU BU BAKIŞ AÇISIYLA YENİDEN ELE ALDIK VE ALT KISMINA ALIŞILMIŞ KIVRIMLARI TAŞIRKEN, BARDAĞIN ÜST KISMINDA İSE YARININ DÜMDÜZ YALIN ÇİZGİLERİNİ TAŞIDIK. BU DÜZ ALAN, ÖYLE SADE Kİ HANGİ ZAMAN DİLİMİNE GÖNDERME YAPMAK İSTERSENİZ TAŞIYACAK, ÜRÜNÜN ÇEHRESİNİ O YÖNDE DEĞİŞTİRECEKTİR.


ECE YALIM DESING STUDIO
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ TASARIMI BÖLÜMÜ MEZUNU ECE YALIM VE BİLKENT ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI BÖLÜMÜ MEZUNU OĞUZ YALIM, 1996 YILINDA İÇ MİMARİ PROJE TASARIM VE UYGULAMALARINI MEKANA ÖZEL KENDİ ÜRÜN TASARIMLARI İLE DESTEKLEDİKLERİ ARTFUL İÇ MİMARLIK VE TASARIM’I KURDULAR.
2005 YILINDA FERİDE TOPRAK’IN DA ARALARINA KATILMASIYLA, ARTFUL BÜNYESİNDE ‘ECE YALIM DESIGN STUDIO’ ÜRÜN TASARIM DEPARTMANINI KURDULAR. MEKAN VE ÜRÜN TASARIMININ BİR ARADA YÜRÜTÜLDÜĞÜ ECE YALIM DESIGN STUDIO’DA, BELİRLİ BİR TRENDE ODAKLANMADAN GÜÇLÜ BİR ‘İNSANMEKAN- OBJE’ İLİŞKİSİ KURMAK, YAPILAN TASARIMLARIN ORTAK NOKTASIDIR.
TASARIMCILAR, KENDİ MARKALARI DIŞINDA PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NIN DA ARALARINDA BULUNDUĞU PEK ÇOK MARKA İÇİN TASARIM PROJELERİ GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİRLER.


% 100 el yapımıdır.
Sadece elde yıkanabilir.
Gıdaya temas eden üründür
Ürünün Menşei : Türkiye


100% El Yapımıdır Elde Yıkanabilir