SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.

KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları
 
Sitemiz 2 ana bölümden oluşur : 
 
A. Sanal Mağaza
B. Kurumsal Bilgiler ve İletişim
 
 A.       SANAL MAĞAZA
 
Sanal Mağazamız 8 bölüm altında toplanmıştır:
 
1.         Mağaza Yaşam
2.         Mağaza Butik
3.         Fırsat Ürünleri
4.         Yeni Ürünler
5.         Üyelik
6.         Sepetim
7.         Online Katalog

 Mağaza Yaşam ve Mağaza Butik  :
 
Yaşam ve Butik  sayfalarında, ürünler ana ve  alt kategoriler altında sunulmaktadır. Bu kategoriler, Yaşam bölümünde fonksiyonel özelliklere, Butik bölümünde ise koleksiyon ve serilere göre oluşturulmuştur.
 
Fırsat Ürünleri ve Yeni Ürünler :
 
"Fırsat Ürünleri"ne ve "Yeni Ürünler"e, Yaşam ve Butik ürün safyalarımızdan ulaşabileceğiniz gibi; bu ürünler kendi sayfalarında topluca da görülebilmektedir.  
 
Sanal Mağazamızda nasıl alışveriş yapabilirsiniz ?
 
Mağaza Yaşam, Mağaza Butik, Fırsat ve Yeni Ürünler sayfaları arasında gezerek ürün bilgilerine ulaşabilir, fiyatını öğrenebilir, ürün resmini büyüterek ürünlerimizin detaylarını inceleyebilirsiniz. Ürünü Sepetinize  ekleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlerle ilgili yazıcıdan çıktı alabilir ve  e-posta ile başkalarını bu ürünlerle ilgili bilgilendirebilirsiniz.
  
Üyelik              :
 
Sitemizden ürün satın alabilmeniz için, Sitemize üyelik kaydı yapılması gerekmektedir. Üyelik sayfamızda, bilgilerinizi güncelleyebileceğiniz gibi, satın almış olduğunuz ürünleri başkalarına gönderebilmek için adres ekleyebilir ya da çıkarabilirsiniz. Daha önce oluşturmuş olduğunuz tüm siparişlerinizi ve detaylarını yine bu sayfamızda bulabilirsiniz.
 
Sepetiniz           :
 
"Sepetiniz" bölümünde, o ana kadar sepetinize eklemiş olduğunuz tüm ürünleri görebilir, istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. 
 
"Sepetiniz" bölümünden alışveriş aşamalarına geçebilmeniz için, üyelik girişi yapmanız gereklidir. Daha sonra; "Teslimat ve Fatura Bilgileri" sayfasında tutar ve adres bilgilerini kontrol etmeniz, gerekiyorsa değiştirmeniz ve  ödeme şeklinizi seçmeniz gerekir.

Sipariş Onayı sayfasında, isterseniz Hediye Paketi seçeneğini işaretleyebilir ve Hediye Notu bölümünü doldurabilirsiniz. Hediyeleriniz veya farklı adrese teslim edilmesini istediğiniz ürünler fiyatsız sevk irsaliyeleri ile gönderilir. Bu sayfada siparişinizle ilgili tüm bilgileri bir kez daha gözden geçirmeniz ve ardından "Satış Sözleşmesi"ni okuyarak onaylamanız  gerekmektedir. Sanal Mağazamızla ilgili satış ve teslimat konularında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için; Anasayfa`daki Satış ve Teslimat Koşulları`nı okumalısınız.

Ödemelerinizi, banka havalesi veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Maksimum, World, Advantage ve Bonus Kartlar ile yapılan ödemelerde 4 taksit olanağı bulunmaktadır. 

Teslimat ve İadeler:

Teslimatlar İstanbul içindeki adreslere ödemeyi takip eden ilk 3 iş günü içinde, İstanbul dışındaki adreslere ise, ödemeyi takip eden ilk 6 iş günü içinde yapılır.
Ürün iadesi Satış ve Teslimat Koşulları sayfamızı inceleyiniz.
 
B.      KURUMSAL BİLGİLER ve İLETİŞİM
 
Sitemizden, Paşabahçe Mağazalarının adres-telefon ve çalışma saatleri gibi temel bilgileri edinebilir, Paşabahçe Mağazaları ile ilgili her konuda görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, Kurumsal Hediye alımlarınızla ilgili olarak bizimle iletişim kurabilir ve ayrıca iş başvurusunda bulunabilirsiniz.